מועצה מקומית בענה

מחלקת תברואה

מנהל מחלקת תברואה – שהאב עלי

טלפון: 04-9582692

פקס: 04-9888522

דוא"ל: shehab220@gmail.com

כתובת: ישוב, בענה 2018900

מחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני, נורות וסוללות

מועצה מקומית בענה בחרה להתקשר עם תאגיד אקומיוניטי ע"מ ליישם את החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי, אלקטרוני ובסוללות.
תאגיד אקומיוניטי חרת על דגלו להוביל את המהפכה הסביבתית בישראל, בתהליך הטיפול בפסולת אלקטרונית וסוללות, תוך קידום העסקת אנשים עם מוגבלויות.
במסגרת ההתקשרות ניתנת לתושבי הרשות אפשרות למחזר את הפסולת האלקטרונית, החשמלית והסוללות במספר ערוצי טיפול אותן קבעה הרשות בשיתוף אקומיוניטי, ערוצים המפורטים מטה.
חשוב לציין כי המענה המפורט מיועד עבור התושבים בלבד. בתי עסק מחויבים בהתקשרות נפרדת עם תאגיד המחזור לפסולת אלקטרונית ויקבלו את המענה לאיסוף פסולת זו ישירות מבית העסק.

 פתרונות למחזור פסולת ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות

  1. מחזור ציוד ביתי גדול כמו: פינוי מוצרי חשמל גדולים (מקרר, מכונת כביסה, מדיח, מייבש, תנור אפייה וכד') – ניתן להזמין פינוי מהבית בהשתתפות של התושב בעלות של 180 ₪ .2
  2. מחזור סוללות: התושבים מוזמנים לפנות סוללות המשומשות למכלים הנמצאים בכל סניפי הדואר, שופרסל, סופרפארם ובכל יתר העסקים המשווקים סוללות.
  3. חינוך והסברה – מורות וגננות המעוניינות להעביר הסברה להגברת המודעות בנושא מחזור ציוד חשמלי,אלקטרוני וסוללות יכולות לפנות באמצעות העירייה לקבלת ערכת סרטונים על מחזור וקבלת האחר
  • פינוי ציוד מבתי עסק ("מחזיקים") בתחומי העיר, של כל סוגי הציוד החשמלי, האלקטרוני והסוללת, יעשה בתיאום ישירות בין אקומיוניטי למול בית העסק ללא כל עלות.

צור עימנו קשר

דילוג לתוכן